Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
13:00
Stjær B
Virklund B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:00
Stjær B (1)
Solbjerg IF
U13 Drenge C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Stjær B
Hadsten SK (U15)
U14 Drenge C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Stjær B
BMI
ØOB Oldboys 40 år 11:11 Efterår 24 Kreds 5
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Stjær B
Harlev IK
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Galten FS
Brabrand IF
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Harlev IK
Stjær B
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Stjær B
Galten FS
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Brabrand IF
Harlev IK
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Stjær B
Resenbro UIF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 561
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Stjær B (1)
Harlev IK
U13 Drenge C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Stjær B
Silkeborg IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:15
Stjær B
Låsby B
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Stjær BK
Vinderslev IF
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Stjær B
Oversidder
ØOB Oldboys 40 år 7:7 Efterår 24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:00
Stjær B
Virklund B
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Stjær B
Fårvang IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:00
Stjær B (2)
AIA/Tranbjerg
U13 Drenge C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Stjær BK
Engesvang B., disp
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
03. sep
16:30
Stjær B
Todbjerg/Mejlby IF
U14 Drenge C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Stjær B
Ry Fodbold
ØOB Oldboys 40 år 11:11 Efterår 24 Kreds 5
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:00
Stjær B (1)
Ry Fodbold
U13 Drenge C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. sep
16:30
Stjær B
Harlev IK
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 561
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Stjær B
Brabrand IF
ØOB Oldboys 40 år 11:11 Efterår 24 Kreds 5
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Stjær B
AGF, Aarhus
ØOB Oldboys 40 år 7:7 Efterår 24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Stjær B
Låsby B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Stjær B (1)
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
U13 Drenge C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Stjær BK
B74 Silkeborg
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|